ASDEP SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

ASDEP GÖREVLİSİ SÖZLÜ SINAV İLANI
 
ASDEP görevlisi alımı sözlü sınavına girmeye hak kazanan adaylar, İl Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayımlanmıştır.(liste için tıklayınız http://antalya.aile.gov.tr/haberler/2017-asdep-mulakatina-katilmaya-hak-kazanan-aday-listesi̇) aşağıda belirtilen tarihlerde sözlü sınava alınacaklardır.

Sözlü sınava girecek olan adaylardan;

  • Liste sıra numarası 1 - 40 arasında olanlar 15.06.2017 tarihinde saat 13:30 – 17:30 arasında,
  • Liste sıra numarası 41 – 110  arasında olanlar 16.06.2017 tarihinde saat 09.00-17.30 arasında, sözlü sınavına gireceklerdir.
  • Sözlü Sınav; Kültür Mahallesi 3815 sokak No: 5 Kepez / ANTALYA adresinde bulunan Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Hizmet Binasında yapılacaktır.


Sözlü sınava katılacak adayların geçerli kimlik kartı ile birlikte söz konusu adres, tarih ve saatte hazır bulunması gerekmektedir.
Sözlü sınavına girecek adaylar için "Sınav Giriş Belgeleri" düzenlenmeyecek olup, adaylar sınav günü sınav yapılacak binanın girişinde kimlik belgeleri kontrol edilerek sözlü sınavına alınacaktır.
Yukarıda belirtilen kurallara uyulmadığı takdirde herhangi bir mazeret kabul edilmeyecek, başka bir sözlü sınav hakkı verilmeyecektir.
İlgililere önemle duyurulur.